Home / Kurioz / Rrëshqiti dhe theu këmbën, derisa provonte të ikte me pakot e vjedhura (Video)
Rrëshqiti dhe theu këmbën, derisa provonte të ikte me pakot e vjedhura (Video)

Rrëshqiti dhe theu këmbën, derisa provonte të ikte me pakot e vjedhura (Video)

Plaçkitësja e paemëruar e disa pakove, është ndëshkuar për veprimin e saj, megjithëse ishte ende nuk e kishte përfunduar.

Derisa përpiqej të ikte, ajo ka rrëshqitur në barin e lagët të një oborri në Washington të Shteteve të Bashkuara dhe ka thyer këmbën, transmeton Telegrafi.

Pronarja e shtëpisë ku vjedhja mbeti në gjysmë, e ka paraqitur rastin në polici, pasi në pako kishte pasur medikamente që i nevojiten bashkëshortit të saj.

Kjo nuk është hera e parë, që në atë lagje vidhen pakot para dere, por zbardhja e kësaj ngjarjeje mund t’i japë fund këtyre hajnive.

Rrëshqiti dhe theu këmbën, derisa provonte të ikte me pakot e vjedhura (Video)
Rrëshqiti dhe theu këmbën, derisa provonte të ikte me pakot e vjedhura (Video)

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje