Kurioz

Rita Ora mbërrin në Tiranë, nuk do ta besoni se cilin vend vizitoi të parin

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, do të mbajë ditën e nesërme një super koncert në “Sheshin Skënderbej”.

Thank you Amsterdam. Grateful and blessed that I was able to perform for you. Girls is out now. Link in my bio. Shot by @marcusarjon #girlstour #girls

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on May 22, 2018 at 3:36am PDT

Për t’u përgatitur për shfaqjen dhe për t’u shlodhur përpara performancës së saj, e cila sigurisht që do të jetë e shkëlqyer, Rita ka mbërritur që sot në kryeqytet.

Por, ajo çfarë ka rënë në sy nga ardhja e saj në Tiranë, është fakti se këngëtarja është drejtuar direkt tek ëmbëlsirat.

Në një foto të postuar në Instastory nga e motra e këngëtares, Elena Ora, ajo ka hedhur një foto nga një pastiçeri në kryeqytet, ku siç duket, ka shkuar për të blerë disa ëmbëlsira.

Epo, nuk i vëmë faj as Ritës dhe motrës së saj që kanë shkuar direkt për të blerë ëmbëlsira… askush nuk mund t’u rezistojë atyre!

The post Rita Ora mbërrin në Tiranë, nuk do ta beso..

Loading...

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, do të mbajë ditën e nesërme një super koncert në “Sheshin Skënderbej”.

Thank you Amsterdam. Grateful and blessed that I was able to perform for you. Girls is out now. Link in my bio. Shot by @marcusarjon

💕

💕

#girlstour #girls

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Për t’u përgatitur për shfaqjen dhe për t’u shlodhur përpara performancës së saj, e cila sigurisht që do të jetë e shkëlqyer, Rita ka mbërritur që sot në kryeqytet.

Rezultate imazhesh për rita ora koncert ne tirane

Rezultate imazhesh për rita ora koncert ne tirane

Por, ajo çfarë ka rënë në sy nga ardhja e saj në Tiranë, është fakti se këngëtarja është drejtuar direkt tek ëmbëlsirat.

Në një foto të postuar në Instastory nga e motra e këngëtares, Elena Ora, ajo ka hedhur një foto nga një pastiçeri në kryeqytet, ku siç duket, ka shkuar për të blerë disa ëmbëlsira.

Epo, nuk i vëmë faj as Ritës dhe motrës së saj që kanë shkuar direkt për të blerë ëmbëlsira… askush nuk mund t’u rezistojë atyre!

The post Rita Ora mbërrin në Tiranë, nuk do ta besoni se cilin vend vizitoi të parin appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rita Ora mbërrin në Tiranë, nuk do ta besoni se cilin vend vizitoi të parin Rita Ora mbërrin në Tiranë, nuk do ta besoni se cilin vend vizitoi të parinRating: 5.0
To Top