Home / Kurioz / Rikthehet energjia elektrike në shkollë pas 112 ditësh, nxënësit ‘çmenden’ nga gëzimi (Video)

Rikthehet energjia elektrike në shkollë pas 112 ditësh, nxënësit ‘çmenden’ nga gëzimi (Video)

Nxënësit kanë festuar të papërmbajtur rikthimin e energjisë elektrike në një shkollë në Puerto Riko.

Shkolla ka qenë pa energji elektrike që kur Uragani Maria goditi në shtator të 2017.

Studentët dhe mësuesit në Academia Bautista de Puerto Nuevo kishin qenë në errësirë për 112 ditë.

Pas restaurimit të dëmeve në shkollë dhe instalimit të energjisë elektike nxënësit filluan të ‘kërcejnë’ nga gëzimi.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje