Home / Kurioz / Rama në spital : ” duket me overdoze” sb, ja në çfare ore ka përfunduar aty
Image

Rama në spital : ” duket me overdoze” sb, ja në çfare ore ka përfunduar aty

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me shkuarjen e Edi Ramës në spital.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto të eskortës së Edi Ramës tek spitali Amerikan.
Sipas të dhënave, Rama ka përfunduar në spital rreth orës 20:00 të mbrëmjes së sotme, kohë edhe kur është dërguar fotoja.

‘Rama ne spital!

Duket me overdoze. Sb’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

“Para 20 minutash kalova tek Spitali Amerikan 3 aty pash eskorden e Rames duket me overdoze!ja dhe foto”

Image
Image
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje