Home / Kurioz / Qeni kaloi nëpër xhamin e derës, për të zënë topin që ia hodhi pronari (Video)
Qeni kaloi nëpër xhamin e derës, për të zënë topin që ia hodhi pronari (Video)

Qeni kaloi nëpër xhamin e derës, për të zënë topin që ia hodhi pronari (Video)

Pronari i paemëruar nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, ka sfiduar qenin Dug që të kapte topin që ia hodhi në oborr.

Por, ai u befasua kur u përplas për xhami dhe nuk kaloi nëpër hapësirën e derës, transmeton Telegrafi.

Qeni kaloi nëpër xhamin e derës, për të zënë topin që ia hodhi pronari (Video)
Qeni kaloi nëpër xhamin e derës, për të zënë topin që ia hodhi pronari (Video)
“Ka dëshirë të luajë, por jo edhe shkathtësi që të veprojë si duhet”, ka qenë komenti që e shoqëron videon.

Mirëpo, Dug nuk vazhdoi ta ndiqte topin, duke ndaluar shkaku i goditjes që përjetoi.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje