Home / Kurioz / Qëndroi gjatë duke luajtur në telefon i ulur në guaskën e tualetit, i bie komplet zorra e trashë (Video)
Qëndroi gjatë duke luajtur në telefon i ulur në guaskën e tualetit, i bie komplet zorra e trashë (Video)

Qëndroi gjatë duke luajtur në telefon i ulur në guaskën e tualetit, i bie komplet zorra e trashë (Video)

Buri i paemëruar nga Zhongshang i Kinës, është dërguar me urgjencë në spital gjatë mesnatës, pasi iu shkëput dhe i ra komplet zorra e trashë.

Ai kishe qëndruar gjatë i ulur në guaskën e tualetit, duke luajtur në telefon, teksa përpiqej të kryente nevojën, transmeton Telegrafi.

Qëndroi gjatë duke luajtur në telefon i ulur në guaskën e tualetit, i bie komplet zorra e trashë (Video)
Qëndroi gjatë duke luajtur në telefon i ulur në guaskën e tualetit, i bie komplet zorra e trashë (Video)

Infermierët që shkuan për të intervenuar, janë befasuar me copëzën e gjatë rreth 16 centimetra, që i kishte dalë prej vrimës anale.

Atë e kanë diagnostikuar me shkarje të zorrës së trashë, që është një gjendje kur pjesë poshtme e organeve të brendshme e humbë lidhjen dhe shkëputet.

“Këtë gjendje ai e ka që nga mosha katërvjeçare, por nuk e ka trajtuar. Sikur të intervenonte mund të kapej dhe tani të ketë gjendje normale”, ka thënë mjekja që ishte në krye të operimit.

Në të njëjtën kohë, është bërë apel te të gjithë ata që ndonjëherë iu ka dalë zorra gjatë jashtëqitjeve, të bëjnë kontrolle të menjëhershme, sepse mund ta pësojnë njëjtë.

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje