Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

 Presidenti i Qipros kapet mat duke parë Eleni Foureiren nga të pasmet

Eleni Foureira, këngëtarja me origjinë shqiptare, mori një famë ndërkombëtare pasi përfaqësoi Qipron në festivalin e Eurovisionit me këngën “Fuego”, duke dalë e dyta.

Vetëm dy ditë më parë, Presidenti i Qipros, Nikos Anastasiades, e ftoi këngëtaren dhe ekipin e saj në Pallatin Presidencial, ku e vlerësoi me një dekoratë mirënjohje për përfaqësimin e denjë që i bëri Qipros në këtë festival ndërkombëtar.

The honor is all mine! Thank you Mr President @nicosanastasiades Thank you #Cyprus @alexpmusic_

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on Jun 4, 2018 at 3:44am PDT

Por, ajo çfarë nuk u vu re në ato momente, ishte shikimi epik që Presidenti i vendit i ka bërë të pasmeve të Elenit në momentin kur ajo është kthyer për të takuar personat e tjerë në dhomë.

Kaq është dashur dhe kjo foto e shkrepur gjatë këtij momenti, është kthyer në virale në mediat greke dhe jo vetëm.

Epo nuk ka faj Presidenti që Eleni ka një trup bombastik…

The post Presidenti i Qipros kapet mat duke parë Eleni..

Loading...

Eleni Foureira, këngëtarja me origjinë shqiptare, mori një famë ndërkombëtare pasi përfaqësoi Qipron në festivalin e Eurovisionit me këngën “Fuego”, duke dalë e dyta.

Vetëm dy ditë më parë, Presidenti i Qipros, Nikos Anastasiades, e ftoi këngëtaren dhe ekipin e saj në Pallatin Presidencial, ku e vlerësoi me një dekoratë mirënjohje për përfaqësimin e denjë që i bëri Qipros në këtë festival ndërkombëtar.

The honor is all mine! Thank you Mr President @nicosanastasiades Thank you #Cyprus

🇨🇾

🇨🇾

@alexpmusic_

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Por, ajo çfarë nuk u vu re në ato momente, ishte shikimi epik që Presidenti i vendit i ka bërë të pasmeve të Elenit në momentin kur ajo është kthyer për të takuar personat e tjerë në dhomë.

Kaq është dashur dhe kjo foto e shkrepur gjatë këtij momenti, është kthyer në virale në mediat greke dhe jo vetëm.

Epo nuk ka faj Presidenti që Eleni ka një trup bombastik…

The post Presidenti i Qipros kapet mat duke parë Eleni Foureiren nga të pasmet appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on .  Presidenti i Qipros kapet mat duke parë Eleni Foureiren nga të pasmet  Presidenti i Qipros kapet mat duke parë Eleni Foureiren nga të pasmetRating: 5.0
To Top