Kurioz

Poston foton “hot” në Instagram, Xhensila harron një detaj që e vë në siklet me fansat

Auto Draft
Loading...

Mund të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare dhe fansat e adhurojnë, ama nuk mund të themi që fiziku i saj nuk është po aq i mirë sa edhe zëri.Mirëpo, duket se diçka i ka shpëtuar edhe Xhensila Myrtezait.E ulur pranë një sfondi me lule me një fustan rozë, Xhensila ka nxjerrë pa dashje mbathjet dhe ka postuar foton në rrjetin e saj Instagram.Këngëtarja ka njoftuar se nesër do publikojë videoklipin e ri në bashkëpunim me një artist të ri.
Ja dhe video kliko reklamen edhe shikoje videon e plote:

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Poston foton “hot” në Instagram, Xhensila harron një detaj që e vë në siklet me fansat Poston foton “hot” në Instagram, Xhensila harron një detaj që e vë në siklet me fansatRating: 5.0
To Top