Home / Kurioz / Poston foton “hot” në Instagram, Xhensila harron një detaj që e vë në siklet me fansat
Auto Draft

Poston foton “hot” në Instagram, Xhensila harron një detaj që e vë në siklet me fansat

Mund të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare dhe fansat e adhurojnë, ama nuk mund të themi që fiziku i saj nuk është po aq i mirë sa edhe zëri.Mirëpo, duket se diçka i ka shpëtuar edhe Xhensila Myrtezait.E ulur pranë një sfondi me lule me një fustan rozë, Xhensila ka nxjerrë pa dashje mbathjet dhe ka postuar foton në rrjetin e saj Instagram.Këngëtarja ka njoftuar se nesër do publikojë videoklipin e ri në bashkëpunim me një artist të ri.
Ja dhe video kliko reklamen edhe shikoje videon e plote:

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje