Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

“Po rri, po ngrof p***in”, mbesa aktore e Inis Gjonit nuk e mban gojën në emisionin live (Video)

"Po rri, po ngrof p***in", mbesa aktore e Inis Gjonit nuk e mban gojën në emisionin live (Video)
Loading...

Aktorja Ana Lika është e njohur jo vetëm për shfaqjet e saj në media por edhe si mbesa e Inis dhe Ingrit Gjonit. Tashmë ajo është pjesë e spektaklit “Dance With Me”. Por, shpesh vjen në syrin e mediave dhe thashethemeve rozë përsa i përket jetës së saj private.
Së fundmi, Ana është bërë pjesë e emisionit të Rudina Dembacaj “Mos i fol shoferit”, ku ka shpërthyer me një fjalor aspak të këndshëm edhe pse nuk e dinte që ishte live.

Pasi Rudina e merr në telefon ajo mendon se biseda është private dhe e lëshon gojën.

Rudina e pyet Anën në telefon:

Çfarë po bën?”
Ana i përgjigjet:

Hiç po rri, po ngrof p***in”.
Rudina është detyruar ta mbyllë telefonatën.

Ndërsa pas kësaj ka reguar aktorja duke thënë:

Besoj se e kuptuat njëherë e mirë që mua sduhet të më merrni kurrë me viva voce aq më tepër nëpër emisione”.

Kliko per VIDEO KETU

 

 

“Po rri, po ngrof p***in”, mbesa aktore e Inis Gjonit nuk e mban gojën në emisionin live (Video)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Po rri, po ngrof p***in”, mbesa aktore e Inis Gjonit nuk e mban gojën në emisionin live (Video) “Po rri, po ngrof p***in”, mbesa aktore e Inis Gjonit nuk e mban gojën në emisionin live (Video)Rating: 5.0
To Top