Home / Kurioz / “Po rri, po ngrof p***in”, mbesa aktore e Inis Gjonit nuk e mban gojën në emisionin live (Video)
"Po rri, po ngrof p***in", mbesa aktore e Inis Gjonit nuk e mban gojën në emisionin live (Video)

“Po rri, po ngrof p***in”, mbesa aktore e Inis Gjonit nuk e mban gojën në emisionin live (Video)

Aktorja Ana Lika është e njohur jo vetëm për shfaqjet e saj në media por edhe si mbesa e Inis dhe Ingrit Gjonit. Tashmë ajo është pjesë e spektaklit “Dance With Me”. Por, shpesh vjen në syrin e mediave dhe thashethemeve rozë përsa i përket jetës së saj private.
Së fundmi, Ana është bërë pjesë e emisionit të Rudina Dembacaj “Mos i fol shoferit”, ku ka shpërthyer me një fjalor aspak të këndshëm edhe pse nuk e dinte që ishte live.

Pasi Rudina e merr në telefon ajo mendon se biseda është private dhe e lëshon gojën.

Rudina e pyet Anën në telefon:

Çfarë po bën?”
Ana i përgjigjet:

Hiç po rri, po ngrof p***in”.
Rudina është detyruar ta mbyllë telefonatën.

Ndërsa pas kësaj ka reguar aktorja duke thënë:

Besoj se e kuptuat njëherë e mirë që mua sduhet të më merrni kurrë me viva voce aq më tepër nëpër emisione”.

Kliko per VIDEO KETU

 

 

“Po rri, po ngrof p***in”, mbesa aktore e Inis Gjonit nuk e mban gojën në emisionin live (Video)
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje