Home / Kurioz / Plas skandali në diskotekë, vajzat zhvishen në këmbim të alkoolit dhe dalin nga vetja (Video)

Plas skandali në diskotekë, vajzat zhvishen në këmbim të alkoolit dhe dalin nga vetja (Video)

Pamjet e filmuara në një diskotekë në Argjentinë i kanë habitur të gjithë përdoruesit në rrjetet sociale, duke hapur polemika gjithashtu dhe në mediat vendase.
Disa vajza kanë dalë nga vetja pasi janë zhveshur në këmbim të alkoolit dhe kanë dhuruar shfaqje për të pranishmit.Në videon e postuar në rrjetet sociale, ato shihen teksa heqin rrobat e tyre dhe me lëvizjet sensuale marrin duartrokitje dhe brohoritje.Edhe televizionet u kanë kushtuar gjithashtu kronika, ndërsa video është shpërndarë gjerë në mediat sociale. Pamjet +18 më poshtë:
Kliko ne reklame qe te hapet video e plote…

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje