Kurioz

Plas sherri në mes të emisionit shqiptar, dy të ftuarit përplasen fizikisht (Video)

Transmetimi live i një emisioni në televizionin “Scan” është shoqëruar me një përplasje fizike midis dy të ftuarve.

Fiqiri Xibri dhe Kol Nikolla, dy drejtues sindikatash, janë zënë me njëri-tjetrin teksa ishin duke folur për prolematika të ndryshme.

Ky sherr ka ndodhur disa javë më parë, por vetëm dje është bërë publike. Arsyeja e konfliktit nuk dihet ende, por shihet se në një moment Fiqiri Xibri është ngritur nga karrigia dhe ka goditur me grusht Nikollën.

Në fillim gjithçka u duk si një shaka, por situata doli nga kontrolli dhe u desh ndërhyrja e kameramanit, moderatores dhe pjesës tjetër të stafit, për t’i ndarë ata.

The post Plas sherri në mes të emisionit shqiptar, dy të ftuarit përplasen fizikisht (Video) appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Transmetimi live i një emisioni në televizionin “Scan” është shoqëruar me një përplasje fizike midis dy të ftuarve.

Fiqiri Xibri dhe Kol Nikolla, dy drejtues sindikatash, janë zënë me njëri-tjetrin teksa ishin duke folur për prolematika të ndryshme.

Ky sherr ka ndodhur disa javë më parë, por vetëm dje është bërë publike. Arsyeja e konfliktit nuk dihet ende, por shihet se në një moment Fiqiri Xibri është ngritur nga karrigia dhe ka goditur me grusht Nikollën.

Në fillim gjithçka u duk si një shaka, por situata doli nga kontrolli dhe u desh ndërhyrja e kameramanit, moderatores dhe pjesës tjetër të stafit, për t’i ndarë ata.

The post Plas sherri në mes të emisionit shqiptar, dy të ftuarit përplasen fizikisht (Video) appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Plas sherri në mes të emisionit shqiptar, dy të ftuarit përplasen fizikisht (Video) Plas sherri në mes të emisionit shqiptar, dy të ftuarit përplasen fizikisht (Video)Rating: 5.0
To Top