Home / Kurioz / Plas rrjeti i publikoet video duke e bë Gjyste Vulaj me burrin e saj, ja kush e publikoi (FOTO/VIDEO)

Plas rrjeti i publikoet video duke e bë Gjyste Vulaj me burrin e saj, ja kush e publikoi (FOTO/VIDEO)

Plas rrjeti i publikoet video duke u palluar Gjyste Vulaj me burrin e saj, ja kush e publikoi….Kengetarja Gjyste Vulaj eshte gjithome ne qender te vemenjdes ne mediat shqiptare pershkak te bukuris dhe skenave te saj provokuese. Nje video qe eshte publikuar para disa oresh ka bere buje te madhe, aty shihet Gjystee Vulaj ne shtrat duke bere mardhenie me burrin e saj ja dhe kjo video qe tronditi rrjetet sociale, shtypni posht reklamen dhe menjeher ju hapet kjo video bombastike:

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje