Kurioz

Plas reperi i njohur: “Kam bërë seks me këngëtaret shqiptare”

Me një numër të konsiderueshëm hitesh, Seven Saraqi është një nga reperët më të njohur shqiptar.

Ai komentohet shumë nga mediat, si për karrierën e tij, por edhe për jetën e tij profesionale.

#backtothefuture

A post shared by Seven (@7saraci) on May 21, 2018 at 12:50pm PDT

Së fundmi, Seven ka dhënë një intervistë për “Prive”, ku ka deklaruar se ka kryer marrëdhënie seksuale me shumë këngëtare shqiptare. Në fakt, një deklaratë e tillë nuk të çudit shumë, duke patur parasysh se Seveni është shumë i dashur nga femrat.

2 milly on Youtube, thanks everybody #paty (linkinbio)

A post shared by Seven (@7saraci) on May 6, 2018 at 4:19am PDT

Gjithashtu, kur u pyet nga gazetari se me cilat këngëtare do të ishte treshja ideale, Saraqi ka zgjedhur dy këngëtare të huaja.

“Rihanna dhe Nicky Minaj”, u përgjigj ai, duke i habitur të gjithë që nuk zgjodhi ndonjë shqiptare në këtë treshe.

Sa her don me rra une tmaj ta kom thon, a tkujtohet kur the jena na per gjithmon … #paty (linkinbio)

A po..

Loading...

Me një numër të konsiderueshëm hitesh, Seven Saraqi është një nga reperët më të njohur shqiptar.

Ai komentohet shumë nga mediat, si për karrierën e tij, por edhe për jetën e tij profesionale.

#backtothefuture

A post shared by Seven (@7saraci) on

Së fundmi, Seven ka dhënë një intervistë për “Prive”, ku ka deklaruar se ka kryer marrëdhënie seksuale me shumë këngëtare shqiptare. Në fakt, një deklaratë e tillë nuk të çudit shumë, duke patur parasysh se Seveni është shumë i dashur nga femrat.

2 milly on Youtube, thanks everybody

❤

#paty (linkinbio)

A post shared by Seven (@7saraci) on

Gjithashtu, kur u pyet nga gazetari se me cilat këngëtare do të ishte treshja ideale, Saraqi ka zgjedhur dy këngëtare të huaja.

Rihanna dhe Nicky Minaj”, u përgjigj ai, duke i habitur të gjithë që nuk zgjodhi ndonjë shqiptare në këtë treshe.

Sa her don me rra une tmaj ta kom thon, a tkujtohet kur the jena na per gjithmon …

🖤

🖤

#paty (linkinbio)

A post shared by Seven (@7saraci) on

The post Plas reperi i njohur: “Kam bërë seks me këngëtaret shqiptare” appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Plas reperi i njohur: “Kam bërë seks me këngëtaret shqiptare” Plas reperi i njohur: “Kam bërë seks me këngëtaret shqiptare”Rating: 5.0
To Top