Home / Kurioz / Plaku me probleme mendore, u gëzua shumë kur i dhanë një zog të vogël rose (Video)
Plaku me probleme mendore, u gëzua shumë kur i dhanë një zog të vogël rose (Video)

Plaku me probleme mendore, u gëzua shumë kur i dhanë një zog të vogël rose (Video)

Jack Ward nga Dorset i Anglisë, ka pasur një moment gëzimi, pasi i biri ia dha një zog rose që sapo kishte dalë nga veza.

Reagimi i 88-vjeçarit që vuan nga probleme mendore ishte mbresëlënës, kur i treguan se janë edhe disa të tjerë në inkubator, transmeton Telegrafi.

Plaku me probleme mendore, u gëzua shumë kur i dhanë një zog të vogël rose (Video)
Plaku me probleme mendore, u gëzua shumë kur i dhanë një zog të vogël rose (Video)
Veterani i Luftës së Dytë Botërore, është marrë tërë jetën me kopshtari, ndërsa kohëve të fundit punonte si vullnetar në një fermë të zonës.

Meqenëse iu rëndua gjendja shëndetësore dhe nuk po mund të angazhohej, ndërsa për tre muaj e ka gruan në spital, Ward është ankuar se ndjehet shumë i vetmuar.

Më poshtë mund të shihni reagimin e tij, kur i biri e gëzon me zogun e vogël, si dhe e inkurajon se gjendja do t’i normalizohet.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje