Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

Përtonte të përdorte lopatën, gjeti metodë alternative për të pastruar borën (Video)

Përtonte të përdorte lopatën, gjeti metodë alternative për të pastruar borën (Video)
Loading...

Nathanel Caplinger nga Virginia e Shteteve të Bashkuara, që përton shumë të heqë borën me lopatë, përdori pajisjen që nxjerrë flakë, për të pastruar rrugën.

Para se të fillonte punën, ai kontaktoi zyrtarët e vendbanimit për të mësuar nëse është e lejuar kjo metodë alternative, transmeton Telegrafi.

“Kujdesuni që mos të ketë pranë ndonjë zjarr, kaloni vetëm mbi hapësira ku nuk ka të mbjella dhe sigurohuni që asgjë nuk mbeti ndezur”, ka shkruar Caplinger.

Megjithëse kreu punën me sukses, nuk i rekomandon askujt të veprojë njëjtë.

Përtonte të përdorte lopatën, gjeti metodë alternative për të pastruar borën (Video)

Përtonte të përdorte lopatën, gjeti metodë alternative për të pastruar borën (Video)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Përtonte të përdorte lopatën, gjeti metodë alternative për të pastruar borën (Video) Përtonte të përdorte lopatën, gjeti metodë alternative për të pastruar borën (Video)Rating: 5.0
To Top