Kurioz

Pasi puthi Feron në buzë, Roza Lati publikon foto pasionante duke puthur të dashurin e saj

Kohët e fundit, moderatorja Roza Lati u vendos në qendër të vëmendjes pas puthjes së shkëmbeu me reperin Fero gjatë emisionit të saj “Why Not”, për të shuar të gjitha zërat se ata ishin bashkë.

Pavarësisht se kjo puthje vetëm sa i shtoi këto thashetheme, nëpërmjet një postimi të fundit, Roza ka treguar se ajo është e lidhur dhe ai nuk është aspak Fero.

Në një foto që moderatorja ka publikuar në Instastory, ajo shfaqet bashkë me të dashurin, me të cilin është duke shkëmbyer një puthje pasionante.

Mirëpo, Roza e ka mbuluar fytyrën e partnerit të saj, duke e mbajtur sërish identitetin e tij sekret.

The post Pasi puthi Feron në buzë, Roza Lati publikon foto pasionante duke puthur të dashurin e saj appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Kohët e fundit, moderatorja Roza Lati u vendos në qendër të vëmendjes pas puthjes së shkëmbeu me reperin Fero gjatë emisionit të saj “Why Not”, për të shuar të gjitha zërat se ata ishin bashkë.

Rezultate imazhesh për roza lati me feron

Rezultate imazhesh për roza lati me feron

Pavarësisht se kjo puthje vetëm sa i shtoi këto thashetheme, nëpërmjet një postimi të fundit, Roza ka treguar se ajo është e lidhur dhe ai nuk është aspak Fero.

Në një foto që moderatorja ka publikuar në Instastory, ajo shfaqet bashkë me të dashurin, me të cilin është duke shkëmbyer një puthje pasionante.

Mirëpo, Roza e ka mbuluar fytyrën e partnerit të saj, duke e mbajtur sërish identitetin e tij sekret.

The post Pasi puthi Feron në buzë, Roza Lati publikon foto pasionante duke puthur të dashurin e saj appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pasi puthi Feron në buzë, Roza Lati publikon foto pasionante duke puthur të dashurin e saj Pasi puthi Feron në buzë, Roza Lati publikon foto pasionante duke puthur të dashurin e sajRating: 5.0
To Top