Kurioz

Pamjet/ Protestuesit qëllojnë me vezë Ministrinë e Brendshme

Mbështetës të PD-së po protestojnë para ministrisë së Brendshme duke kërkuar dorëheqjen e ministrit Fatmir Xhafaj.

Protestuesit kanë qëlluar me vezë në drejtim të Ministrise së Brendshme duke brohoritur: “Ik ik”.

Mes pankartave ka dhe aty ku shkruhet: “Arresto vëllanë tend”./zoneelire.al

The post Pamjet/ Protestuesit qëllojnë me vezë Ministrinë e Brendshme appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Mbështetës të PD-së po protestojnë para ministrisë së Brendshme duke kërkuar dorëheqjen e ministrit Fatmir Xhafaj.

Protestuesit kanë qëlluar me vezë në drejtim të Ministrise së Brendshme duke brohoritur: “Ik ik”.

Mes pankartave ka dhe aty ku shkruhet: “Arresto vëllanë tend”./zoneelire.al

The post Pamjet/ Protestuesit qëllojnë me vezë Ministrinë e Brendshme appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pamjet/ Protestuesit qëllojnë me vezë Ministrinë e Brendshme Pamjet/ Protestuesit qëllojnë me vezë Ministrinë e BrendshmeRating: 5.0
To Top