Home / Kurioz / Pamje të apokaliptike në Majami, i gjithë qyteti nën ujë, deti po përparon frikshëm

Pamje të apokaliptike në Majami, i gjithë qyteti nën ujë, deti po përparon frikshëm

Pamje të apokaliptike në Majami, i gjithë qyteti nën ujë, deti po përparon frikshëm
Pjesa qëndrore e qytetit të Majemit në Florida është zhytur plotësisht nën ujë.
Videot e frikshme të publikuara në rrjetet sociale tregojnë përmasat katastrofike të uraganit Irima, ndërsa në këtë video nuk dallohet se ku fillon deti dhe ku nis uji i përmbytjes.
Uragani sapo ka mbërritur në Majemi me erëra që i kalojnë 200 kilometra në orë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje