Kurioz

Operohet moderatori i njohur i Klanit, miku i tij publikon fotot

Saimir Kodra, moderatori i njohur i emisionit investigativ “Stop”, është shtruar në spital. Sipas burimeve afër tij, Saimiri i është nënshtruar një operacioni në shtyllën kurrizore, i cili ka rezultuar i suksesshëm.

Miku i tij, Alket Islami ka bërë publike këtë lajm, ku ka postuar edhe disa foto së bashku me moderatorin në rrjetet sociale.

“Live. Eh mër Sajmir Kodra! Për një dhëmballë shtrohesh në spital! Portokalle për spital pls!”, ka shkruar ai përbri fotos ku ka dalë me Saimirin. Në këtë foto, moderator shihet duke buzëqeshur dhe shfaqet në gjendje të mirë shëndetësore.

The post Operohet moderatori i njohur i Klanit, miku i tij publikon fotot appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Saimir Kodra, moderatori i njohur i emisionit investigativ “Stop”, është shtruar në spital. Sipas burimeve afër tij, Saimiri i është nënshtruar një operacioni në shtyllën kurrizore, i cili ka rezultuar i suksesshëm.

Miku i tij, Alket Islami ka bërë publike këtë lajm, ku ka postuar edhe disa foto së bashku me moderatorin në rrjetet sociale.

“Live. Eh mër Sajmir Kodra! Për një dhëmballë shtrohesh në spital! Portokalle për spital pls!”, ka shkruar ai përbri fotos ku ka dalë me Saimirin. Në këtë foto, moderator shihet duke buzëqeshur dhe shfaqet në gjendje të mirë shëndetësore.

The post Operohet moderatori i njohur i Klanit, miku i tij publikon fotot appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Operohet moderatori i njohur i Klanit, miku i tij publikon fotot Operohet moderatori i njohur i Klanit, miku i tij publikon fototRating: 5.0
To Top