Kurioz

“O jeta të lutem…”, Oriola Marashi i kërkon Noizyt publikisht të mos e publikoj videon

Pasi publikoi pasditen e sotme hiti më të ri “Luje dhe pak” ku u pa në shoqërinë e vajzës së Sabianit, Keisit, Noizy duket se këtë pasdite po e kalon më një tjetër bukuroshe të OTR.
Sa herë që Noizy dhe modelja Oriola Marashi janë bashkë ka momente plot ‘gallatë’.
Këtë herë Noizy ka ndarë një video në Insatatory ku duket dhe Oriola e cila i ka duart e zënë me dy gota uji.

Ndërkohë dëgjohet teksa i lutet Noizyt mos t’a nxjerrë në video me flokët e shpupuritura. Noizy i ka nxjerrë në pah edhe dhëmbët e saj katarosh, një defekt i saj për të cilin shpesh është përfolur por rrallë herë është shoqëruar me pamje.
Gjatë videos Noizy i jep një shuplakë në flokët e saj. Video është mbyllur me të qeshura pafund.

The post “O jeta të lutem…”, Oriola Marashi i kërkon Noizyt publikisht të mos e publikoj videon appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Pasi publikoi pasditen e sotme hiti më të ri “Luje dhe pak” ku u pa në shoqërinë e vajzës së Sabianit, Keisit, Noizy duket se këtë pasdite po e kalon më një tjetër bukuroshe të OTR.
Sa herë që Noizy dhe modelja Oriola Marashi janë bashkë ka momente plot ‘gallatë’.
Këtë herë Noizy ka ndarë një video në Insatatory ku duket dhe Oriola e cila i ka duart e zënë me dy gota uji.

Ndërkohë dëgjohet teksa i lutet Noizyt mos t’a nxjerrë në video me flokët e shpupuritura. Noizy i ka nxjerrë në pah edhe dhëmbët e saj katarosh, një defekt i saj për të cilin shpesh është përfolur por rrallë herë është shoqëruar me pamje.
Gjatë videos Noizy i jep një shuplakë në flokët e saj. Video është mbyllur me të qeshura pafund.

The post “O jeta të lutem…”, Oriola Marashi i kërkon Noizyt publikisht të mos e publikoj videon appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “O jeta të lutem…”, Oriola Marashi i kërkon Noizyt publikisht të mos e publikoj videon “O jeta të lutem…”, Oriola Marashi i kërkon Noizyt publikisht të mos e publikoj videonRating: 5.0
To Top