Home / Kurioz / Nxehet situata: Moderatori vesh një bluz, Albulena Haxhiu reagon keq
Nxehet situata: Moderatori vesh një bluz, Albulena Haxhiu reagon keq

Nxehet situata: Moderatori vesh një bluz, Albulena Haxhiu reagon keq

Këtë diele ne emisionin Kojshia Show me moderatorin Sadri Imeri ishte e ftuar deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu – bën të ditur /InfoKosova/

Ku pa pritmas moderatori vesh një bluzë “Edhe unë jam M**”, ja shikone reagimin e deputetës Albulena Haxhiu /InfoKosova/

Për më tepër shikone videon nga minuta 16:21:

Nxehet situata: Moderatori vesh një bluz, Albulena Haxhiu reagon keq
Nxehet situata: Moderatori vesh një bluz, Albulena Haxhiu reagon keq

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje