Kurioz

Njihuni me 6 motrat më seksi të futbollistëve

Gjithmonë mediat janë fokusuar tek partneret e futbollistëve të famshëm apo tek tifozet seksi që shfaqen në shkallët e stadiumit.

Por, përveç famës dhe parasë që kanë, disa futbollistë mjaft të njohur kanë edhe disa motra seksi.

Mëposhtë janë përzgjedhur 6 prej motrave më të bukura të futbollistëve.

Mes tyre bëjnë pjesë, motra e sulmuesit të Chelseas, Marta Abril (Alvaro Moratës), Rafaella e Neymar, Katia Aveiro e Cristiano Ronaldos, Gabrieli Emboaba e ish-mesfushorit të Inter, Oscar, Ambar e Arturo Vidal dhe Ana Silvia Hernández Balcázar e ish-ylli të Manchester United dhe Real Madrid, Chicharito Hernández.

Rafaella
Marta Abril
Katia Aveiro
Gabriele
Ana Silvia Hernández Balcázar
The post Njihuni me 6 motrat më seksi të futbollistëve appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Gjithmonë mediat janë fokusuar tek partneret e futbollistëve të famshëm apo tek tifozet seksi që shfaqen në shkallët e stadiumit.

Por, përveç famës dhe parasë që kanë, disa futbollistë mjaft të njohur kanë edhe disa motra seksi.

Mëposhtë janë përzgjedhur 6 prej motrave më të bukura të futbollistëve.

Mes tyre bëjnë pjesë, motra e sulmuesit të Chelseas, Marta Abril (Alvaro Moratës), Rafaella e Neymar, Katia Aveiro e Cristiano Ronaldos, Gabrieli Emboaba e ish-mesfushorit të Inter, Oscar, Ambar e Arturo Vidal dhe Ana Silvia Hernández Balcázar e ish-ylli të Manchester United dhe Real Madrid, Chicharito Hernández.

Rafaella
Marta Abril
Katia Aveiro
Gabriele
Rezultate imazhesh për Ana Silvia Hernández Balcázar

Rezultate imazhesh për Ana Silvia Hernández Balcázar

Ana Silvia Hernández Balcázar

The post Njihuni me 6 motrat më seksi të futbollistëve appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Njihuni me 6 motrat më seksi të futbollistëve Njihuni me 6 motrat më seksi të futbollistëveRating: 5.0
To Top