Kurioz

Niko Komani shpërthen ndaj blogeres së njohur: “Këpucët i mbajnë erë”

Niko Komani është një prej stilistëve më të njohur shqiptar dhe gjithashtu një nga më të preferuarit e VIP-ave në vend.

With Mr.@makeupbymario ! #NukThaAsMarshallaAsShumeBukur

A post shared by Niko Komani (@nikokomani) on Jan 20, 2018 at 3:17pm PST

Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në “Top Albania Radio”, ku ka shprehur hapur mendimin e tij mbi blogeret shqiptare, por edhe ato të huaja.

Ai rrëfeu se në vendin tonë ka disa blogere që sipas tij ja vlejnë të ndiqen, por ka edhe nga ato që nuk e kanë idenë se çfarë bëjnë. Sipas tij, ato nuk kanë një rrogë fikse por marrin shumë dhurata ose paguhen për ndonjë postim në rrjetet sociale falë kompanive me të cilat bashkëpunojnë. Ndonjëherë edhe gënjejnë nëpër intervista sa i përket pagesës së tyre apo përfitimeve të të qenit blogere.

Ndërkaq, Niko foli edhe mbi blogeren e famshme italiane, Chiara Ferragni, me të cilën shumë njerëz janë të fiksuar.

New in my office: this vintage @_thetrunk_ from Louis Vuitton #advertising #ItalianDays

A po..

Loading...

Niko Komani është një prej stilistëve më të njohur shqiptar dhe gjithashtu një nga më të preferuarit e VIP-ave në vend.

With Mr.@makeupbymario ! #NukThaAsMarshallaAsShumeBukur

A post shared by Niko Komani (@nikokomani) on

Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në “Top Albania Radio”, ku ka shprehur hapur mendimin e tij mbi blogeret shqiptare, por edhe ato të huaja.

Ai rrëfeu se në vendin tonë ka disa blogere që sipas tij ja vlejnë të ndiqen, por ka edhe nga ato që nuk e kanë idenë se çfarë bëjnë. Sipas tij, ato nuk kanë një rrogë fikse por marrin shumë dhurata ose paguhen për ndonjë postim në rrjetet sociale falë kompanive me të cilat bashkëpunojnë. Ndonjëherë edhe gënjejnë nëpër intervista sa i përket pagesës së tyre apo përfitimeve të të qenit blogere.

Ndërkaq, Niko foli edhe mbi blogeren e famshme italiane, Chiara Ferragni, me të cilën shumë njerëz janë të fiksuar.

New in my office: this vintage @_thetrunk_ from Louis Vuitton

🤩

🤩

#advertising #ItalianDays

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Niko bëri një deklaratë të fortë kundër saj, duke thënë se produktet e Chiarës nuk vlejnë asnjë grosh dhe shtoi se këpucët e krijuara prej saj mbajnë erë pasi janë prej plastike dhe për ironi janë dhe shumë të shtrenjta.

The post Niko Komani shpërthen ndaj blogeres së njohur: “Këpucët i mbajnë erë” appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Niko Komani shpërthen ndaj blogeres së njohur: “Këpucët i mbajnë erë” Niko Komani shpërthen ndaj blogeres së njohur: “Këpucët i mbajnë erë”Rating: 5.0
To Top