Home / Kurioz / ‘Po ngroh p*****’, aktorja shqiptare sqaron batutën e saj me pullë të kuqe
Auto Draft

‘Po ngroh p*****’, aktorja shqiptare sqaron batutën e saj me pullë të kuqe

Batuta e saj bëri xhiro në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për aktoren Anna Lika, e cila teksa komunikonte në telefon me moderatoren dhe aktoren Rudina Dembacaj tha një fjalë me pullë të kuqe. Ndaj, e ftuar në programin “Një kat më lart” me Ermal Peçin, ajo sqaroi për të gjithë batutën e saj “po ngroh p*****!”.
Dhe në këtë linjë, plot humor Ermali nisi intervistën me Annën duke treguar se kur e mori në telefon për ta ftuar në program pyetja e parë që i bëri ishte “Çfarë po bën ti tani?”. Anna sqaroi se nuk e kuptoi gjithë këtë reagim të madh me komente në mediat sociale, pasi sipas saj është normale që me një mikeshë të flasësh në këtë mënyrë.
“Nuk ma heq njeri nga mendja, që kushdo që flet me një të afërm mund të flas më këtë fjalor. Unë Rudinën e kam shumë mikeshë. Ne mund ta prisnim si pjesë, por se bëmë” -tha Anna.
Kliko me posht per te pare te gjitha FOTOT dhe VIDEOT qe ngroh “po ngroh p*****!”

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje