Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

Në vigjilje të dasmës mbretërore, publikohet videoja e nxehtë e Meghan Markle/ Video

Ditën e nesërme, më 19 maj, do të mbahet dasma e vitit, midis Princ Harryt të Anglisë dhe aktores nga Kanadaja, Meghan Markle.

Çifti kanë qenë në fokusin e medias prej muajsh tashmë, që kur bërë të ditur përballë mediave fejesën e tyre.

Por, një video e nxehtë e Meghan është duke qarkulluar në media vetëm një ditë para martesës së saj.

Në këtë video që është filmuar në vitin 2013 për “Men’s Health”, Meghan shfaqet shumë e nxehtë teksa është duke bërë spotin publicitar të një hamburgeri.

“Hamburgeri nuk ka qenë kurrë kaq i nxehtë”, shkruante revista për Meghan.

The post Në vigjilje të dasmës mbretërore, publikohet videoja e nxehtë e Meghan Markle/ Video appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Ditën e nesërme, më 19 maj, do të mbahet dasma e vitit, midis Princ Harryt të Anglisë dhe aktores nga Kanadaja, Meghan Markle.

Çifti kanë qenë në fokusin e medias prej muajsh tashmë, që kur bërë të ditur përballë mediave fejesën e tyre.

4C59BFF500000578-5739883-Raunchy_In_this_recently_unearthed_clip_part_of_a_feature_for_Me-a-6_1526576445222

4C59BFF500000578-5739883-Raunchy_In_this_recently_unearthed_clip_part_of_a_feature_for_Me-a-6_1526576445222

Por, një video e nxehtë e Meghan është duke qarkulluar në media vetëm një ditë para martesës së saj.

4C59C01100000578-5739883-Sultry_Harry_s_fianc_e_may_be_gearing_up_for_life_as_a_royal_but-a-7_1526576445334

4C59C01100000578-5739883-Sultry_Harry_s_fianc_e_may_be_gearing_up_for_life_as_a_royal_but-a-7_1526576445334

Në këtë video që është filmuar në vitin 2013 për “Men’s Health”, Meghan shfaqet shumë e nxehtë teksa është duke bërë spotin publicitar të një hamburgeri.

4C59C03C00000578-5739883-Saucy_Posing_in_little_more_than_hot_pants_and_a_crop_top_Prince-a-4_1526576445182

4C59C03C00000578-5739883-Saucy_Posing_in_little_more_than_hot_pants_and_a_crop_top_Prince-a-4_1526576445182

“Hamburgeri nuk ka qenë kurrë kaq i nxehtë”, shkruante revista për Meghan.

The post Në vigjilje të dasmës mbretërore, publikohet videoja e nxehtë e Meghan Markle/ Video appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Në vigjilje të dasmës mbretërore, publikohet videoja e nxehtë e Meghan Markle/ Video Në vigjilje të dasmës mbretërore, publikohet videoja e nxehtë e Meghan Markle/ VideoRating: 5.0
To Top