Home / Kurioz / Në Shkup hapet shtepi publike “Red Light District in Skopje”, wow sa pritje …
Në Shkup hapet shtepi publike "Red Light District in Skopje", wow sa pritje ...

Në Shkup hapet shtepi publike “Red Light District in Skopje”, wow sa pritje …

Në Shkup sapo ka filluar me punë ”Red District” që ndryshe njihet edhe si vendi ku blehen femrat për kënaqje të epsheve seksuale.
Qytetarët para vitrinave duken shumë të habitur nga kjo ngjarje e pazakontë në Shkup.
Vajzat në vitrina luajnë nën tingujt e muzikës në lokal dhe ekspozojnë trupin me të brendshme.
Bëhet fjalë për fushatë për të luftuar tregtinë me qeniet njerëzore.
Në afërsi të vitrinës ka forca policore kurse disa nga qytetarët edhe i ofendojnë organizatorët.

Për të shikuar .. shtypini poshtë në rëklamë.

 

Video e plote.

Në Shkup hapet shtepi publike
Në Shkup hapet shtepi publike “Red Light District in Skopje”, wow sa pritje …
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje