Kurioz

Në prag të lindjes së fëmijës, Xhensila publikon lajmin që e prisnin të gjithë

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë, pasi Xhensila është në muajin e 8 të shtatzanisë.

Këto ditë, këngëtarja na ka kënaqur sytë me disa foto që ka bërë për shtatzaninë e saj, të cilat i ka postuar në Instagram, duke i mahnitur të gjithë me pamjen e saj përrallore.

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on May 21, 2018 at 9:48am PDT

Megjithatë, ditën e djeshme ajo i ka lënë fotot e magjishme dhe ka bërë të ditur një lajm të lumtur për të gjithë fansat e saj.

Butterfly kisses, and flower petal wishes #heracompany #dream @rezartashkurta @sellmakasumoviq @kaci.lleshi @tier_by_tier

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on May 21, 2018 at 8:57am PDT

Xhensila ka hedhur një foto me këngëtarin e famshëm shqiptar, Ardian Bujupin, duke lajmëruar se së shpejti ata do të sjellin një bashkëpunim muzikor së bashku.

“Kënga e re në bashkëpunim me një prej zërave më të mirë mashkullorë do të vijë së shpe..

Loading...

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë, pasi Xhensila është në muajin e 8 të shtatzanisë.

Këto ditë, këngëtarja na ka kënaqur sytë me disa foto që ka bërë për shtatzaninë e saj, të cilat i ka postuar në Instagram, duke i mahnitur të gjithë me pamjen e saj përrallore.

🌷

🌷

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Megjithatë, ditën e djeshme ajo i ka lënë fotot e magjishme dhe ka bërë të ditur një lajm të lumtur për të gjithë fansat e saj.

Butterfly kisses, and flower petal wishes

🧚🏻‍♀️

🧚🏻‍♀️

👼

👼

🌸

🌸

🌷

🌷

#heracompany #dream @rezartashkurta
🌸

🌸

@sellmakasumoviq
🌸

🌸

@kaci.lleshi
🌸

🌸

@tier_by_tier
🌸

🌸

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Xhensila ka hedhur një foto me këngëtarin e famshëm shqiptar, Ardian Bujupin, duke lajmëruar se së shpejti ata do të sjellin një bashkëpunim muzikor së bashku.

“Kënga e re në bashkëpunim me një prej zërave më të mirë mashkullorë do të vijë së shpejti. Jam kaq e lumtur dhe e entuziazmuar për këtë bashkëpunim”, ka shkruar Xhensila në postimin e saj.

New song featuring @ardianbujupi, One of the best male voice, coming soon. I am so happy and so excited for this collaboration.

🙌

🙌

🔜

🔜

🔜

🔜

🔥

🔥

🔥

🔥

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

The post Në prag të lindjes së fëmijës, Xhensila publikon lajmin që e prisnin të gjithë appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Në prag të lindjes së fëmijës, Xhensila publikon lajmin që e prisnin të gjithë Në prag të lindjes së fëmijës, Xhensila publikon lajmin që e prisnin të gjithëRating: 5.0
To Top