Kurioz

Ndodh edhe kjo, Shiko si kërcejn Dasmorët në murë! (Video)

Loading...

Dasmorët ne Bushtran të Preshevës po ja hedhin vallës mbi muret e oborrit. Këta burra nën tingujt e tupanit po e shprehin harenë dhe gëzimin duke vallëzuar mbi mure.
Tashmë ka filluar sezona e dasmave, ato po organizohet gjithandej dhe secila në mënyrë të veçantë..per te par videon kliko ne reklame..per me shume ndiqe videon me poshte…

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ndodh edhe kjo, Shiko si kërcejn Dasmorët në murë! (Video) Ndodh edhe kjo, Shiko si kërcejn Dasmorët në murë! (Video)Rating: 5.0
To Top