Home / Kurioz / Ndihmoi plakën të ngjitet shkallëve, kapet duke ia vjedhur kuletën nga xhepi (Video)
Ndihmoi plakën të ngjitet shkallëve, kapet duke ia vjedhur kuletën nga xhepi (Video)

Ndihmoi plakën të ngjitet shkallëve, kapet duke ia vjedhur kuletën nga xhepi (Video)

Policia është vënë në kërkim të një burri, që ndihmoi një grua të moshuar të ngjitej shkallëve të një ndërtese në Londër, ndërsa shfrytëzoi rastin t’ia vidhte kuletën prej xhepit.

I dyshuari vodhi ‘sasinë substanciale’ të parave nga viktima, teksa e ndihmoi me një ngarkesë dhe derën e rëndë, transmeton Telegrafi.

Me të paraqitur rastin, është menduar se 97-vjeçares i ka rënë kuleta, por më vonë u kuptua se ishte një vjedhje.

Përmes pamjeve të shpërndara, por kërkohet identifikimi i keqbërësit, që nuk është parë ndonjëherë në evidencat policore.

Ndihmoi plakën të ngjitet shkallëve, kapet duke ia vjedhur kuletën nga xhepi (Video)
Ndihmoi plakën të ngjitet shkallëve, kapet duke ia vjedhur kuletën nga xhepi (Video)

 

 

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje