Home / Kurioz / Ndalesat në derë nuk kryen funksionin e duhur, dyvjeçarja i kaloi me shumë lehtësi (Video)
Ndalesat në derë nuk kryen funksionin e duhur, dyvjeçarja i kaloi me shumë lehtësi (Video)

Ndalesat në derë nuk kryen funksionin e duhur, dyvjeçarja i kaloi me shumë lehtësi (Video)

Wesley Quilty nga Britania e Madhe, nuk mund t’i besonte syve, kur e bija tij kaloi jo një, por dy ndalesa që ishin vënë në derë.

Pasi u ngjit në njërën, ai nisi të filmonte pasi nuk priste që dyvjeçarja të arrinte të kalonte, transmeton Telegrafi.

“Ishte si alpiniste profesioniste, nuk mund të besoja. Më dukej si majmun i vogël”, ka shkruar Quilty në përshkrimin e videos.

Në anë tjetër, shikuesit e kanë kritikuar atë që e lejoi të bojën të ngjitej, nga frika se mund të rrëzohej në çdo moment.

Ndalesat në derë nuk kryen funksionin e duhur, dyvjeçarja i kaloi me shumë lehtësi (Video)
Ndalesat në derë nuk kryen funksionin e duhur, dyvjeçarja i kaloi me shumë lehtësi (Video)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje