Kurioz

Ndahu gruan për adoleshenten, aktorit të njohur i ndodh ajo që s’pritej

Ylli i “Keeping up with Kardashians”, motra e Kimit, Kourtney Kardashian pak kohë më parë u nda nga partneri i saj Scott Disick me të cilin ka 3 fëmijë.

Disick menjëherë pas ndarjes, u lidh me aktoren Sofia Richie, 19 vjeç me të cilën dukej shumë i lumtur.

Mirëpo 35-vjeçari njihet si donzhuan dhe nuk e ka harruar zakonin e tij. Këtë herë ai ka tradhtuar 19-vjeçaren me një femër misterioze.

Kur e ka ajo e ka braktisur, Sofia është ndarë nga Scott dhe babai i saj, Lionel Richie i ka kërkuar të kthehet menjëherë në shtëpi.

“Sofia u nda nga Scott. Ndarja ka ardhur për shkak se Scott është parë me një femër misterioze, pak kohë pasi ishte kthyer nga pushimet me Sofian. Familja e Sofias ka ndikuar shumë që ajo ta lë Scottin pasi meriton më shumë. Babai i saj ka ndikuar shumë. Ai i tha që mjaft me kaq sepse meriton më shumë se Scott. Ai i tha të kthehej në shtëpi dhe ajo ashtu bëri. Tani Sofia po kalon kohën me familjen dhe miqtë”, tha një burim pranë aktores.

The post Ndahu gruan për ad..

Loading...

Ylli i “Keeping up with Kardashians”, motra e Kimit, Kourtney Kardashian pak kohë më parë u nda nga partneri i saj Scott Disick me të cilin ka 3 fëmijë.

Disick menjëherë pas ndarjes, u lidh me aktoren Sofia Richie, 19 vjeç me të cilën dukej shumë i lumtur.

Mirëpo 35-vjeçari njihet si donzhuan dhe nuk e ka harruar zakonin e tij. Këtë herë ai ka tradhtuar 19-vjeçaren me një femër misterioze.

Kur e ka ajo e ka braktisur, Sofia është ndarë nga Scott dhe babai i saj, Lionel Richie i ka kërkuar të kthehet menjëherë në shtëpi.

“Sofia u nda nga Scott. Ndarja ka ardhur për shkak se Scott është parë me një femër misterioze, pak kohë pasi ishte kthyer nga pushimet me Sofian. Familja e Sofias ka ndikuar shumë që ajo ta lë Scottin pasi meriton më shumë. Babai i saj ka ndikuar shumë. Ai i tha që mjaft me kaq sepse meriton më shumë se Scott. Ai i tha të kthehej në shtëpi dhe ajo ashtu bëri. Tani Sofia po kalon kohën me familjen dhe miqtë”, tha një burim pranë aktores.

The post Ndahu gruan për adoleshenten, aktorit të njohur i ndodh ajo që s’pritej appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ndahu gruan për adoleshenten, aktorit të njohur i ndodh ajo që s’pritej Ndahu gruan për adoleshenten, aktorit të njohur i ndodh ajo që s’pritejRating: 5.0
To Top