Kurioz

Moti për ditën e sotme, e shtunë 9 qershor

Dita e sotme do të shoqërohet me kohë të vranët dhe me shira të përgjithshëm.

Gjatë ditës së shtunë, temperaturat maksimale do të arrijnë në 26 gradë celsius, duke u ulur me 13 gradë./zoneelire.al/

The post Moti për ditën e sotme, e shtunë 9 qershor appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Dita e sotme do të shoqërohet me kohë të vranët dhe me shira të përgjithshëm.

Gjatë ditës së shtunë, temperaturat maksimale do të arrijnë në 26 gradë celsius, duke u ulur me 13 gradë./zoneelire.al/

The post Moti për ditën e sotme, e shtunë 9 qershor appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Moti për ditën e sotme, e shtunë 9 qershor Moti për ditën e sotme, e shtunë 9 qershorRating: 5.0
To Top