Home / Kurioz / “Mos bo ashtu” – reagimi i Haradinajt ndaj gjestit të Bahtirit (Video)
Auto Draft

“Mos bo ashtu” – reagimi i Haradinajt ndaj gjestit të Bahtirit (Video)

Auto Draft

Momente të çuditshme kanë ndodhur në ceremoninë e nënshkrimit të marrëveshjes mes Kadri Veselit, Ramush Haradinaj e Fatmir Limajt nga koalicioni PAN me Behgjet Pacollin e AKR-së që braktisti LDK-në dhe Alternativën me të cilat ishte në koalicion parazgjedhor.

Përpos momentit kur Veseli i thotë sekretarit të AKR-së, Rrahim Pacolli se “e ka sjellë kapitullimin sall” është një moment tjetër që përfshihet kryetari i Mitrovicës dhe nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri, i cili para disa kohe kishte thënë se “do të hy në tabut para se të hy me PDK-në në koalicion”.

Në një moment, pasi ia uron Kadri Veselit, arritjen e marrëveshjes, Bahtiri ka një dëshirë dhe ia shprehë Haradinajt, raporton Insajderi.

“Po du me të kap përqafe”, i thotë Bahtiri, Haradinajt.

Përqafimi ndodhë por më pas Bahtiri komunikon diçka me Haradinajn. Nuk merret vesh se çfarë i thotë por Bahtiri shihet teksa ia bënë me gisht.

E kjo ngjallë reagimin e Haradinajt. Ai duket nervoz.

“Mos bëjë ashtu”, i thotë Haradinaj.

E fytyra e Bahtirit nuk duket aspak e lumtur pas këtij reagimi….per me shum ndiqeni videon me poshte…

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje