Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

Momenti tronditës/ Gruaja i kërkon divorcin, burri nevrikoset keq; ajo që bën të lë pa fjalë!

Kamerat kane kapur momentin e frikshem, teksa nje burre ka tentuar të shtypë me makinë gruan e tij, pasi ajo i kishte kerkuar divorcin.

Ngjarja ka ndodhur ne Khabarovsk, Rusi, kur bashkeshortet jane filmuar teksa debatonin brenda makines.

Gruaja i tha se donte të ndaheshin dhe me pas doli nga makina, por burri u revoltua dhe iu sul me makine ta shtypte. Gruaja manovroi dhe përfundoi e përplasur në trotuar, qytetarët i kanë ardhur në ndihmë.

The post Momenti tronditës/ Gruaja i kërkon divorcin, burri nevrikoset keq; ajo që bën të lë pa fjalë! appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Kamerat kane kapur momentin e frikshem, teksa nje burre ka tentuar të shtypë me makinë gruan e tij, pasi ajo i kishte kerkuar divorcin.

Ngjarja ka ndodhur ne Khabarovsk, Rusi, kur bashkeshortet jane filmuar teksa debatonin brenda makines.

Gruaja i tha se donte të ndaheshin dhe me pas doli nga makina, por burri u revoltua dhe iu sul me makine ta shtypte. Gruaja manovroi dhe përfundoi e përplasur në trotuar, qytetarët i kanë ardhur në ndihmë.

The post Momenti tronditës/ Gruaja i kërkon divorcin, burri nevrikoset keq; ajo që bën të lë pa fjalë! appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Momenti tronditës/ Gruaja i kërkon divorcin, burri nevrikoset keq; ajo që bën të lë pa fjalë! Momenti tronditës/ Gruaja i kërkon divorcin, burri nevrikoset keq; ajo që bën të lë pa fjalë!Rating: 5.0
To Top