Kurioz

Moderatori shqiptar qan për të dashurën: “E gjeta me dy zezakë”

Moderatori i njohur shqiptar, Rudi Hizmo, është duke prezantuar momentalisht “Dancing with the stars” përkrah bukuroshes Almeda Abazi.

Në një intervistë ditën e sotme, Rudi është pyetur nga gazetarja nëse ai qan apo jo për femrat dhe përgjigjia e tij i ka habitur të gjithë.

“Kam qarë kur e gjeta me dy zezakë. Bëj shaka, nuk ishin zezakë, ishin të bardhë.”, ka shtuar moderatori duke qeshur.

Burimi: Xing.al

The post Moderatori shqiptar qan për të dashurën: “E gjeta me dy zezakë” appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Moderatori i njohur shqiptar, Rudi Hizmo, është duke prezantuar momentalisht “Dancing with the stars” përkrah bukuroshes Almeda Abazi.

Në një intervistë ditën e sotme, Rudi është pyetur nga gazetarja nëse ai qan apo jo për femrat dhe përgjigjia e tij i ka habitur të gjithë.

“Kam qarë kur e gjeta me dy zezakë. Bëj shaka, nuk ishin zezakë, ishin të bardhë.”, ka shtuar moderatori duke qeshur.

Burimi: Xing.al

The post Moderatori shqiptar qan për të dashurën: “E gjeta me dy zezakë” appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Moderatori shqiptar qan për të dashurën: “E gjeta me dy zezakë” Moderatori shqiptar qan për të dashurën: “E gjeta me dy zezakë”Rating: 5.0
To Top