Home / Kurioz / Modelja e kap për faqe Sinanin, ja si reagon Andrra?! (Foto)
Auto Draft

Modelja e kap për faqe Sinanin, ja si reagon Andrra?! (Foto)

Auto Draft

Nertila Kapaj është një modele e njohur shqiptare. Bukuroshja ishte gjithashtu mysafire në dasmën e këngëtarit Sinan Hoxhës.

Nga një foto të cilën ajo ka publikuar duket që këngëtarin e ka një mik shumë të afërt. Kjo për faktin që Nertila është parë teksa e kap për faqeje Sinanin.

Derisa një gjë e tillë nuk duket ta ketë penguar aspak Andrrën pasi që ajo është parë e buzëqeshur dhe tejet e lumtur

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje