Home / Kurioz / Miu shkumohet me sapun, fërkon trupin sikur të ishte njeri (Video)
Miu shkumohet me sapun, fërkon trupin sikur të ishte njeri (Video)

Miu shkumohet me sapun, fërkon trupin sikur të ishte njeri (Video)

Në Huaraz të Perusë, është filmuar një mi teksa pastrohej në lavamanin e tualetit.

Derisa qëndronte në këmbët e prapme, fërkonte pjesë të ndryshme të trupit, sikur bëjnë njerëzit kur janë në dush, transmeton Telegrafi.

“Po i lan nënsqetullat, njëjtë si ne” si dhe “minjtë qenkan shumë të pastër”, ka qenë dy komentet që u pëlqyen më së shumti.

Videoja që është shpërndarë në internet, ka ngjallur dyshime se mund të jetë edhe e pavërtetë, shkaku i skenës së pazakontë.

 

Miu shkumohet me sapun, fërkon trupin sikur të ishte njeri (Video)
Miu shkumohet me sapun, fërkon trupin sikur të ishte njeri (Video)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje