Home / Kurioz / Milioneri që fle me katër femra çdo natë, gruas nuk i bën përshtypje…
Milioneri që fle me katër femra çdo natë, gruas nuk i bën përshtypje…

Milioneri që fle me katër femra çdo natë, gruas nuk i bën përshtypje…

Milioneri që fle me katër femra çdo natë, gruas nuk i bën përshtypje…

Travers Beynon ka zbuluar se ai fle me të paktën katër femra çdo natë – dhe gruaja e tij nuk e ka fare problem.
Milioneri i Gold Coast jeton në një shtëpi luksoze me Taesha Beynon, me të cilën ai u martua në vitin 2011, të dashurën e tij Nisha dhe katër fëmijët.
Beynon, i ashtuquajturi “Dan Bilzeriani i Australisë”, tha se shtrati me shumë femra të tij shpesh është një vështirësi.
Ai zbuloi se fle me të paktën katër femra çdo natë.
“Koha e gjumit nuk është për mua, është për stimuluar femrat. Të jesh i mirë në shtrat nuk ka të bëjë me ju”.
Gruaja e Beynon tha për një revistë se është mirë nëse ajo ndan burrin e saj me gra të tjera.
“Ka pasur gjithmonë femra të tjera, ndonjëherë ato jetojnë këtu për disa javë dhe pastaj ikin”.
“Nuk më vjen keq, jam e martuar me të. Ai ka shumë të dashura, por vetëm një grua”, tha ajo.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje