Home / Kurioz / Më thuaj në çfarë pozicioni flini, t’ju them se çfarë karakteri keni
Më thuaj në çfarë pozicioni flini, t’ju them se çfarë karakteri keni

Më thuaj në çfarë pozicioni flini, t’ju them se çfarë karakteri keni

Më thuaj në çfarë pozicioni flini, t’ju them se çfarë karakteri keni

Pozicioni juaj i gjumi tregon shumë më shumë për ju nga se kishit menduar. Sidomos në qoftë se ju jeni një nga ata njerëz që gjithmonë flenë në të njëjtin pozicion. Nuk mund të toleroni asnjë ndryshim, sepse në të kundërt nuk do të mundeni të fleni.
Në foton e mësipërme gjenden të ilustruara 4 pozicione e sigurisht ju mund ta gjeni veten tek njëri, por ka dhe njerëz që për t’i zënë gjumi duan një pozicion e më pas gjatë natës shtrihen në një mënyrë tjetër.
Të flesh me bark dhe duar nën jastëk.
Ju jeni një njeri me një personalitet mikpritës. Ndonjëherë, ju nuk jeni shumë të mirë me emocionet tuaja dhe kjo ju shtyn të jeni tepër të ndjeshëm.
A ju duhet të përqafoni diçka?
Në qoftë se ju nuk mund të flini pa përqafuar diçka, ju ndoshta i besoni të tjerëve pak më shumë se duhet. Ju jeni miku i besueshëm tek i cili njerëzit mund të shprehin çdo shqetësim.
Drejt si qiri
Ky pozicion tregon se ju jeni një person i qetë dhe i rezervuar. Ju flisni dhe mendoni shumë me veten tuaj. Kjo është një gjë e mirë.
Të flesh në krahë (anësore)
Ju jeni shumë i qetë dhe njeri paqësor. Ndonjëherë ju besoni shumë dhe kjo ju sjell probleme. A e keni gjetur veten? Ndërsa pë ata që natën e vënë kokën në jastëk dhe n

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje