Home / Kurioz / Mbi 30 minj dalin papritmas në rrugë (Video)
Mbi 30 minj dalin papritmas në rrugë (Video)

Mbi 30 minj dalin papritmas në rrugë (Video)

Andrea Harte ndodhej në njërën nga rrugën e Plymouth të Anglisë, kur u trondit nga mbi 30 minj që dolën papritmas nga shkurret.

Papastërtia e madhe në atë zonë, besohet se është shkaktari kryesor që numri tyre vetëm sa po vazhdon e po shtohet, transmeton Telegrafi.

Mbi 30 minj dalin papritmas në rrugë (Video)
Mbi 30 minj dalin papritmas në rrugë (Video)

“Gjysma prej tyre ishin në rrugë, kurse të tjerët qëndronin në hapësirën me barë, ku zakonisht luaj me të bijën. Por, më kurrë nuk do ta vizitoj”, ka thënë Harte.

Minjtë janë shtuar në masë të madhe në tërë Anglinë, duke rritur rrezikun për shpërndarje të sëmundjeve të ndryshme.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje