Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

Mamaja i la djalit një prezervativ, por e bëri atë “i pashfrytëzueshëm” (Foto)

Mamaja i la djalit një prezervativ, por e bëri atë “i pashfrytëzueshëm” (Foto)
Loading...

Një mama e kujdesshme vendosi t’i lërë një postim djalit të saj, përpara takimit që do kishte ai me një vajzë.

E shqetësuar se ai do bënte seks të pambrojtur, mamaja i la një prezervativ.

Mamaja i la djalit një prezervativ, por e bëri atë “i pashfrytëzueshëm” (Foto)

Mamaja i la djalit një prezervativ, por e bëri atë “i pashfrytëzueshëm” (Foto)

“E di që je rritur tani dhe unë jam krenare për ty. Kur të vijë Ashley sonte, nëse gjërat bëhen serioze, sigurohu që të jesh i mbrojtur. Përdor këtë”, shkruante ajo.

Por nuk është kjo arsyeja përse rrjeti po qesh me këtë mama.

Sipas tyre, ajo e ka gozhduar prezervativin.

Në këtë mënyrë, i ka bërë vrima, duke e bërë të papërdorshëm. /mapo.al/

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Mamaja i la djalit një prezervativ, por e bëri atë “i pashfrytëzueshëm” (Foto) Mamaja i la djalit një prezervativ, por e bëri atë “i pashfrytëzueshëm” (Foto)Rating: 5.0
To Top