Home / Kurioz / Lopa rrëshqiti për më se 100 metra në rrugën e ngrirë (Video)
Lopa rrëshqiti për më se 100 metra në rrugën e ngrirë (Video)

Lopa rrëshqiti për më se 100 metra në rrugën e ngrirë (Video)

Rruga e pjerrët dhe e mbuluar me akull, në Zheijang të Kinës, ka bërë që një lopë të humbë kontrollin dhe të rrëshqasë teposhtë.

Në këtë formë ka lëvizur për më se 100 metra, derisa është zhdukur pas disa mureve, transmeton Telegrafi.

Lopa rrëshqiti për më se 100 metra në rrugën e ngrirë (Video)
Lopa rrëshqiti për më se 100 metra në rrugën e ngrirë (Video)

Personat që e kanë filmuar, dëgjohen duke qeshur me skenën qesharake, derisa kafsha dukej se ishte në mjaft vështirësi.

Nuk bëhet e ditur nëse ka shpëtuar apo pësoi ndonjë lëndim, ndërsa pamjet janë shpërndarë në rrjetet social, duke marrë shumë pëlqime.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje