Home / Kurioz / Lladrovci do të mbajë ligjëratë në universitetin austriak
Lladrovci do të mbajë ligjëratë në universitetin austriak

Lladrovci do të mbajë ligjëratë në universitetin austriak

Lladrovci do të mbajë ligjëratë në universitetin austriak

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, do të mbajë ligjëratë në Universitetin e Gracit, në kuadër të një vizite zyrtare në Austri.
Ai po ashtu gjatë kësaj vizite do të takohet me kryetarët e dy komunave, të Weiz-it, Erwin Eggenreich, dhe kryetarin e Gleisdorf-it, Christoph Stark, transmeton Klan Kosova.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje