Kurioz

Linda Morina dhe Lek Plepi/ Dy përbindëshat thyejnë rrjetin me duet

Mbrëmjen e kësaj të premte në studion e “Zonë e Lirë” janë të ftuar dy personazhet e famshën Linda Morina dhe Lek Plepi.

Ata kanë ardhur në emision për të promovuar një bashkëpunim.

Ndiqini në videon më poshtë bashkëpunimin mes tyre:

The post Linda Morina dhe Lek Plepi/ Dy përbindëshat thyejnë rrjetin me duet appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Mbrëmjen e kësaj të premte në studion e “Zonë e Lirë” janë të ftuar dy personazhet e famshën Linda Morina dhe Lek Plepi.

Ata kanë ardhur në emision për të promovuar një bashkëpunim.

Ndiqini në videon më poshtë bashkëpunimin mes tyre:

The post Linda Morina dhe Lek Plepi/ Dy përbindëshat thyejnë rrjetin me duet appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Linda Morina dhe Lek Plepi/ Dy përbindëshat thyejnë rrjetin me duet Linda Morina dhe Lek Plepi/ Dy përbindëshat thyejnë rrjetin me duetRating: 5.0
To Top