Home / Kurioz / Lëshimit me parashutë nuk shkoi si duhet, zbriti në tokë pa një dhëmb (Video)
Lëshimit me parashutë nuk shkoi si duhet, zbriti në tokë pa një dhëmb (Video)

Lëshimit me parashutë nuk shkoi si duhet, zbriti në tokë pa një dhëmb (Video)

Adoleshentja nga Shtetet e Bashkuara, ka pësuar një moment të pakëndshëm teksa po lëshohej me parashutë dhe kur zbriti në tokë pa se i kisjte rënë një dhëmb.

Megjithëse ishte duke u kënaqur shumë, shprehja saj e fytyrës ndryshoi menjëherë, kur pa se i ra proteza, transmeton Telegrafi.

Shoqëruesi saj vazhdonte të argëtohej pa ditur se çfarë po ndodhte, megjithëse ky objekt i vogël e goditi në syzet mbrojtëse.

Më poshtë mund të shihni momentin qesharak, që e bëri të pendohet që provoi një eksperiencë të tillë pa i kushtuar kujdes protezës.

Lëshimit me parashutë nuk shkoi si duhet, zbriti në tokë pa një dhëmb (Video)
Lëshimit me parashutë nuk shkoi si duhet, zbriti në tokë pa një dhëmb (Video)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje