Kurioz

LAJMI I FUNDIT/ Aksident me vdekje në Gjirokastër

Një person ka humbur jetën dhe tre të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident automobilistik që ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër.

Paraprakisht mësohet të plagosura kanë mbetur tre gra, ndërsa nuk ka të dhëna për viktimën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

The post LAJMI I FUNDIT/ Aksident me vdekje në Gjirokastër appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Një person ka humbur jetën dhe tre të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident automobilistik që ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër.

Paraprakisht mësohet të plagosura kanë mbetur tre gra, ndërsa nuk ka të dhëna për viktimën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

The post LAJMI I FUNDIT/ Aksident me vdekje në Gjirokastër appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . LAJMI I FUNDIT/ Aksident me vdekje në Gjirokastër LAJMI I FUNDIT/ Aksident me vdekje në GjirokastërRating: 5.0
To Top