Home / Kurioz / Ky është Shqiptari më i durueshëm: Gruaja e rrah, e vjedh, e tradhton e ky gjithnjë e fal!
Ky është Shqiptari më i durueshëm: Gruaja e rrah, e vjedh, e tradhton e ky gjithnjë e fal!

Ky është Shqiptari më i durueshëm: Gruaja e rrah, e vjedh, e tradhton e ky gjithnjë e fal!

Ky është Shqiptari më i durueshëm: Gruaja e rrah, e vjedh, e tradhton e ky gjithnjë e fal!

Cili denoncon bashkëshorten e tij jo vetëm për dhunë fizike, por edhe për braktisje të tri vajzave të tyre të mitura dhe tradhti bashkëshortore për disa herë.Niko Trimi, banor në fshatin Stan të Lushnjës, rrëfen për News24 se ka mbetur prej disa ditësh i vetëm me vajzat e tij të mitura: 7, 5 dhe 3 vjeçe.

E kam kapur me telefonata, Facebook dhe lidhje jashtëmartesore. Më tradhtonte vazhdimisht, vidhte gjëra shtëpiake e shumë gjëra të tjera. E ka bërë tri herë të tjera këtë gjë. Ka ikur në Korçë, e ka kapur Policia. Herën tjetër e kam kapur vet tek autobusët duke ikur për në Greqi. E kam falur se s’kisha çfarë të bëja

Vjehrri me vjehrrën më kanë thënë që ta fal se nuk do ta bëjë më”, rrëfen ai.
Ai deklaron se është e disata herë që bashkëshortja e tij braktis fëmijët, ndërsa herën e fundit është goditur me një send të fortë nga ajo para se të largohej.“Erdha në shtëpi, i thashë ku e ke telefonin? Më tha që e kishte në karikim dhe pashë që atje nuk ishte. Ia gjeta telefonin në trup dhe kur doja t’ja kapja, e theu me forcë dhe më goditi mua në fytyrë me një pagure me akull dhe me sende të forta. Kam njoftuar Policinë”, tregon 36-vjeçari më tej raporton Albanews.ch.
Shiko Videon me posht gjithe intervisten…
Video links

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje