Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

Ky eshte MASHKULLI qe quhet Connor Murphy qe po i CMEND Femrat me trupin e tije !

Loading...

Ky eshte MASHKULLI qe quhet Connor Murphy qe po i CMEND Femrat me trupin e tije !
Jo vetem meshkujt eksitohen me trupin e nje femre me gjoksa te medha, por edhe femrat eksitohen kur shikojne nje mashkull shpatull gjere edhe sipatik me muskuj qe cmenden femrat.
Eshte nje Gare mes dy tipave qe puthin femrat ne rruge mes Connor Murpy dhe disa te tjere, po ja ky qe thyen rekorde ne puthje qe jane puthje me te cmendura ne bote….
Shikoni me posht VIDEON dhe BINDU per kete qe thuhet…
Kliko linkun me posht per te pare videon e plote….

 

Video Clipi i plote per te pare kete…

 

VIDEO mund ta shikoni ketu…

 

Image result for Connor Murphy Vs PrankInvasion - Kissing Prank

 

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ky eshte MASHKULLI qe quhet Connor Murphy qe po i CMEND Femrat me trupin e tije ! Ky eshte MASHKULLI qe quhet Connor Murphy qe po i CMEND Femrat me trupin e tije !Rating: 5.0
To Top