Home / Kurioz / Ky eshte MASHKULLI qe quhet Connor Murphy qe po i CMEND Femrat me trupin e tije !

Ky eshte MASHKULLI qe quhet Connor Murphy qe po i CMEND Femrat me trupin e tije !

Ky eshte MASHKULLI qe quhet Connor Murphy qe po i CMEND Femrat me trupin e tije !
Jo vetem meshkujt eksitohen me trupin e nje femre me gjoksa te medha, por edhe femrat eksitohen kur shikojne nje mashkull shpatull gjere edhe sipatik me muskuj qe cmenden femrat.
Eshte nje Gare mes dy tipave qe puthin femrat ne rruge mes Connor Murpy dhe disa te tjere, po ja ky qe thyen rekorde ne puthje qe jane puthje me te cmendura ne bote….
Shikoni me posht VIDEON dhe BINDU per kete qe thuhet…
Kliko linkun me posht per te pare videon e plote….

 

Video Clipi i plote per te pare kete…

 

VIDEO mund ta shikoni ketu…

 

Image result for Connor Murphy Vs PrankInvasion - Kissing Prank

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje