Home / Kurioz / Ky është gazetari shqiptar që mbrojti flamurin kuq e zi nga maqedonasit
Ky është gazetari shqiptar që mbrojti flamurin kuq e zi nga maqedonasit

Ky është gazetari shqiptar që mbrojti flamurin kuq e zi nga maqedonasit

Ky është gazetari shqiptar që mbrojti flamurin kuq e zi nga maqedonasit

Para fillimit të takimit Maqedoni-Shqipëri, zyrtari i federatës maqedonase ka kërkuar që të hiqet flamuri shqiptar nga stadiumi, pikërisht në vendin ku ishin ulur gazetarët.
Pavarësisht përpjekjeve të forcave të sigurisë, flamuri shqiptar nuk është hequr nga stadiumi, pasi nuk është lejuar nga gazetarët shqiptarë.
Ka qenë Ervin Baku, ai i cili ka ndaluar heqjen e flamurit tonë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje