Kurioz

Ky emision le te kuptoj se femrat e Brazilit jane super bomba !

Ky emision le te kuptoj se femrat e Brazilit jane super bomba !
Loading...

Ky emision le te kuptoj se femrat e Brazilit jane super bomba !
Është modelja më e popullarizuar e Brazilit, e cila ka ngritur në majë modelingun e botës në fund të viteve nëntëdhjetë. Madje edhe me 37 vjeç, edhe pasi që zyrtarisht është tërhequr nga pista, Gisele mbetet modelja më paguar në botë. Në hapje të Lojërave të 31-ta Olimpike pati nderin të shëtiste përfundimisht në pistë e veshur me fustan glamuroz të artë me nënshkrimin e Alexandrea Herchocivitchit.
Mbretëreshë e ekipit Victoria’s Secret, Adriana Lima është më së gjati në ekipin e këtij brendi, mirëpo flitet që 36-vjeçarja mund së shpejti “t’i lërë” krahët e vet, duke i vënë pikën karrierës së vet impozante dhe të suksesshme 16-vjeçare. Në fushën e modës ajo punoi për emra të mëdhenj si Vera Wang, Christian Lacroix, Emanuel Ungaro, Giorgio Armani, Fendi, Ralph Lauren, Valentino, dhe shumë të tjerë
Shiko VIDEON e PLOTE duke klikuar linkun me posht…

VIDEO E PLOTE ! Ketu mund te shikoni videon e plote. Do te hapet direkt ne youtube ku mund ta shikoni.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ky emision le te kuptoj se femrat e Brazilit jane super bomba ! Ky emision le te kuptoj se femrat e Brazilit jane super bomba !Rating: 5.0
To Top